Splash

 
 

 


 

 

SUZUKI Splash

 

 

 

  

Hi-tech a sportovní design Suzuki Splash


Spojení nejlepších dává dokonalý výsledek
Suzuki Splash je pro náročného evropského zákazníka
Ukázkově ergonomické pracoviště řidiče
Variabilní řešení úložného prostoru Suzuki SplashSuzuki Splash — sympatická novinka, která nemá v rodině Suzuki přímého předchůdce, nastavuje v kategorii kompaktních MPV naprosto nová měřítka. Suzuki Splash je dokonalý kosmopolita využívající nejpokrokovější prvky současného automobilového trhu.

 

Spojení nejlepších dává dokonalý výsledek


Hi-tech a sportovní technologie pocházejí z Japonska. Podmanivý design karoserie a interiéru je navržen odborníky z Evropy, kde se Suzuki Splash v jedné z nejmodernějších továren vyrábí.

 

Suzuki Splash je pro náročného evropského zákazníka


Suzuki Splash je určen pro velice náročného evropského zákazníka. Je výjimečný kvalitou, pohodlím variabilního interiéru, kompaktními vnějšími rozměry, vynikající ovladatelností, dynamikou i ekonomikou provozu. Nejpřísnější ekologické normy plní s přehledem, stejně jako se bohatá bezpečnostní výbava stará o ochranu celé pětičlenné posádky.

Elegantně pojatý interiér spolu s kvalitními materiály a precizním dílenským zpracováním ještě více přispívají k celkové pohodě při cestování.

Sportovní geny o sobě dávají vědět mimo jiné efektním samostatně umístěným ukazatelem otáček.

 

Ukázkově ergonomické pracoviště řidiče


Řidič má k dispozici ukázkově ergonomicky zvládnuté pracoviště, které neodvádí jeho pozornost od řízení. Velice praktické je umístění řadicí páky do spodní části prodlouženého středového panelu, takže je řidiči blíže po ruce. Množství a nápaditost odkládacích prostorů dokreslují funkčnost interiéru.

 

Variabilní řešení úložného prostoru Suzuki Splash


Protože jsme netušili, zda budete vozit děti do školky nebo vnoučata na výlety, zda budete vyrážet za každodenními povinnostmi nebo na velké nákupy, trávit aktivně volný čas či třeba převážet travní sekačku na chalupu, koncipovali jsme Splash tak, aby vyhověl všem Vašim nárokům. Tomu napomohou i sklopná zadní opěradla v poměru 60 : 40 a pod ideálně rovným dnem zavazadelníku naleznete další praktickou odkládací plochu.