Profil společnosti

 

 

 

  

Vítejte na stránkách Autocetra BUPI s. r. o. - autorizovaného prodejce vozů značek KIA, VOLKSWAGEN, SUZUKI. Naše společnost vznikla v prosinci 1995 a navázala na společnost Autoopravna BUPI, která, jak název vypovídá, se zabývala především opravami a lakováním vozidel.

 

Hlavní sídlo společnosti najdete v Lokti - Brzoticích 45 u sjezdu z dálnice D1, EXIT 66 Loket ve směru na Prahu. Majitelem a zároveň jednatelem společnosti je pan Karel Pilný.

 

Areál společnosti zahrnuje výstavní plochu o rozloze 400m2 pro nová vozidla, servisní zázemí o rozloze 600m2, skladovací plochu pro nová vozidla o rozloze 800m2, skladovací plochu pro předváděcí a vykoupená vozidla o rozloze 250m2 a parkoviště pro návštěvníky a klienty firmy o rozloze 150m2.

 

Provoz v Lokti - Brzoticích byl zahájen v listopadu 1997 certifikovaným prodejem a servisem vozidel KIA. V roce 1998 se rozšířila nabídka o certifikovaý prodej a servis vozidel značky SUZUKI. V následujících letech se poměrně razantně navyšovali prodeje nových vozidel, a tak došlo v roce 2005 k rozšíření servisního zázemí stavbou nové servisní haly a skladu náhradních dílů.

 

V roce 2006 byla podepsána smlouva mezi naší společností a společností Auto NEZA s. r. o. v Pelhřimově o prodeji vozidel.

 

Pro zvyšující se poptávku jsme v roce 2006 rozšířili síť provozoven o nový autosalon v Benešově. Na více jak 500m2 jsme zájemcům o nové vozy KIA, VOLKSWAGEN i SUZUKI představili kompletní modelovou nabídku. Prodejní výsledky zde dosáhly přes 120 nových vozidel ročně. I když prodejnost byla velice úspěšná, budova autosalonu nesplňuje kvalitativní standardy pro prodej nových vozidel výše uvedených zanaček (samostatné servisní místo, samostatný prodej náhradních dílů, samostatné parkoviště, ...). Z děchto důvodů muselo být toto prodejní místo na podzim roku 2011 uzavřeno.

 

K dalšímu rozšíření společnosti došlo v roce 2008, kdy bylo otevřeno nové prodejní a servisní místo pro vozidla KIA v krajském městě Jihlavě, v ul. Rantířovská 497. Ve zcela zrekonstruované provozovně Vám nabízíme širokou modelovou řadu nových vozidel KIA, včetně předváděcích vozů a kompletní zázení pro servis vozidel KIA.

 

V roce 2011 byla podepsána smlouva o prodeji vozidel KIA s firmou Car Holding s. r. o. v Havlíčkově Brodě.

 

V roce 2010 byl zahájen certifikační proces pro prodej a servis vozidel VOLKSWAGEN a na konci roku 2011 jsme získali certifikát ISO 9001 - /Systém managementu řízení kvality/ pro servis vozidel VOLKSWAGEN a následný prodej.

 

Naše firma poskytuje co nejširší škálu služeb zákazníkům, a to soukromým osobám i podnikatelským subjektům v kraji Středočeském i v kraji Vysočina. Prodejní cíle máme stanovené na prodej 450 nových vozidel a 150 ojetých a vykoupených vozidel. Naši zákazníck se k nám vracejí pro druhé a další vozy, využívají našich serviních, záruční i pozáručních služeb.

 

Autocentrum BUPI s. r. o. je rodinná firma, jejímž základním a nejdůležitějším cílem je spokojený zákazník, který může očekávat čestné, slušné a vždy přívětivé jednání. Základem našich služeb je profesionalita, odborné znalosti a vstřícnost.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

Karel Pilný
ředitel společnosti