Swift

 
 

 


 

 

SUZUKI Grand Vitara

 

 

 

  

Design Suzuki Grand Vitara - 3 dvéřová


Suzuki Grand Vitara - skvělé jízdní vlastnosti v off-road prostředí
Off-road image nové Suzuki Grand Vitary
Suzuki Grand Vitara - třídveřová nebo pětidveřová?
Dobře udržovatelný interiér
Dostatek úložných prostor

 


Nová Suzuki Grand Vitara přichází v inovované a vylepšené podobě. Je z ní tak ještě užitečnější společník na dlouhých cestách.

 

Suzuki Grand Vitara - skvělé jízdní vlastnosti v off-road prostředí

 

I v plném obsazení a se zavazadly v rozměrném nákladovém prostoru, je nová Suzuki Grand Vitara nezdolným bojovníkem se všemi nástrahami, které mohou připravit zhoršené povětrnostní podmínky a zima se sněhem. Samostatnou kapitolou jsou pak skvělé jízdní vlastnosti mimo vozovku, kdy se Suzuki Grand Vitara neomylně dere kupředu navzdory všem překážkám, které se jí postaví do cesty, nebo spíše necesty.

 

Off-road image nové Suzuki Grand Vitary

 

Off-road image a praktičnost podtrhuje rezervní kolo umístěné na zádi a integrované ližiny. Na dlouhých cestách vám budou nedocenitelnou oporou precizně tvarovaná sedadla.

Pro lepší orientaci je volitelně k dispozici navigace umístěná ve středové konzoli, díky které můžete bezpečně a snadno sledovat, jak se blížíte k cíli cesty.

 

Suzuki Grand Vitara - třídveřová nebo pětidveřová?

 

Při rozhodování mezi třídveřovou a pětidveřovou variantou početnější rodiny asi upřednostní větší sestru, naopak profese, které se často pohybují v drsném terénu, zvolí třídveřovou variantu.

 

Dobře udržovatelný interiér

 

Nová Suzuki Grand Vitara má přímo v osudu vepsán kontakt s terénem, což klade vysoké nároky na celkové zpracování a použití materiálů, a to nejen v interiéru. S tím jsme počítali a pečlivě jsme testovali vůz tak, aby se vše dobře a snadno udržovalo. Bez ohledu na to, jestli se Grand Vitara probrodí bahenní lázní nebo se na zadních sedadlech podělí s vozem o svačinu Vaše děti.

 

Dostatek úložných prostor

 

V pohodlně a prakticky navrženém prostoru pro cestující i v zadní části pro zavazadla najdete nejen dostatek odkládacích ploch, ale i drobností, které potěší na krátkých i dlouhých cestách.