Swift

 
 

 


 

 

SUZUKI Jimny

 

 

 

  

Forma určená funkcí - Suzuki Jimny


Suzuki Jimny - spolehlivý a nenáročný
Vylepšený interiér
Bezzátěžová poloha při řízeníVice než třicetiletá tradice vývoje a výroby vozidel s pohonem 4x4 je dostatečnou zárukou vysoké kvality a odolnosti terénních modelů Suzuki. Za tuto dobu si off-roady Suzuki získaly miliony spokojených zákazníků na celém světě.

 

Suzuki Jimny - spolehlivý a nenáročný


Předchůdce současného Suzuki Jimny, legendární Samurai po dlouhá léta dominoval bezkonkurenčně v kategorii lehkých off-roadů. Doslova a do písmene byl nepřekonatelný v pracovním nasazení i v těch nejtěžších a nejtvrdších terénních podmínkách a přitom zůstal spolehlivý a vzácně nenáročný.

Nový Suzuki Jimny je jeho vice než důstojným nástupcem. Ke všem výše zmiňovaným vlastnostem přidává i elegantní a kompaktní vzhled své karoserie. Nový, vysoce funkční interiér nyní zcela odpovídá standardům kladeným na osobní automobily této třídy. Atraktivní vzhled, elegantní interiér a vylepšené jízdní vlastnosti na silnici zaručují, že Suzuki Jimny dokáže být nejen spolehlivým a výkonným pracovním vozem v těžkých terénních podmínkách, tak, jak velí tradice, ale i ideálním společníkem, zvládajícím díky svým vlastnostem všechny nástrahy městské džungle.

 

Vylepšený interiér


Pracoviště řidiče bylo znovu navrženo dle nejposlednějších ergonomických studií. Ve Vašem Jimnym máte nyní vše bezpečně po ruce, na tom nejpřirozenějším místě. Dbali jsme na to, aby Vám řadící páka padla přesně do ruky a přístroje na palubní desce vhodně seskupili a umístili tak, abyste údaje z nich mohli odečíst jen letmým pohledem.

 

Bezzátěžová poloha při řízení


Součástí studie bylo určit optimální polohu při řízení, tak, aby tělo necítilo únavu ani při dlouhé cestě. Elektricky ovládaná okna, zámek dveří, klimatizace jsou jen dalším zpříjemněním cesty.