Swift

 
 

 


 

 

SUZUKI Swift

 

 

 

  

Design Suzuki Swift - 3 dvéřový


Kombinace dynamiky a stability
Příslušenství pro zdůraznění designu a ochranu automobilu
Variabilita prostoruNový model vozu Suzuki Swift byl navržen, vytvořen, vyvinut, otestován a vyroben v Evropě, aby zcela vyhověl přání evropských zákazníků. Evropský vývojářský tým zcela integroval nové a oživující motto společnosti Suzuki: “SUZUKI – WAY OF LIFE”. A toto motto vyplývá z každé části vozu.

Zjistíte, že vůz Suzuki Swift je snadné řídit, zábavné používat a zcela jistě budete jeho hrdými majiteli.

 

Suzuki Swift - kombinace dynamiky a stability


Suzuki Swift hrdě nese pozměněný znak Suzuki. Tento znak byl znovu speciálně navržen, aby vyjadřoval novou image společnosti Suzuki: výrazný a dynamický. Na přední masce lze ihned rozeznat tvar znaku V. Podtrhuje dynamický a sportovní vzhled modelu Swift.


Odkaz na sportovní vozy je zcela jasný: velké sání vzduchu, které se většinou používá u sportovních vozů, struktura materiálu a černá barva. Odvážně rozšířené podběhy kol a boční prahy zdůrazňují sílu vozu a stabilitu. Optimalizovaný systém snižování hladiny hluku a ergonomická sedadla dokreslují snahu o maximální pohodlí.


Prvky jako je volant se třemi paprsky a kulovitá hlavice řadicí páky ještě zpříjemňují jízdu. Suzuki Swift se odvolává na slavný design sportovních motocyklů Suzuki: osvětlený kruh okolo rychloměru a ukazatele otáček, kde je „0“ umístěna na pozici šesti hodin.

Čiré světlomety poskytují vozu Swift větší účinnost a jsou začleněny do výrazně sportovní přední masky. Světlomety jsou vyrobeny z polykarbonátu, který vykazuje větší odolnost proti odštípnutí. Na bocích přecházejí přední světlomety a koncová světla plynule do linie ramen, čímž vytvářejí výjimečně pevný, dynamický a integrovaný dojem. Široký zadní nárazník vytváří na pohled pevnou základnu pro dolní část karoserie. Zadní mlhové světlo je integrováno do střední části zadního nárazníku, což znovu zvýrazňuje masivní a sportovní vzhled.


Na horním okraji dveří zavazadlového prostoru je zadní hrana střechy vytvarována do spoileru. Design, který nejen vypadá sportovně a zlepšuje aerodynamické vlastnosti, ale také poskytuje vítanou úsporu hmotnosti 1 kg v porovnání s konvenčním plastickým spoilerem, který se ke střeše přišroubuje.

 

Příslušenství Suzuki Swift pro zdůraznění designu a ochranu automobilu


Model Suzuki Swift nabízí celou řadu dodatkového příslušenství pro praktické účely nebo pro individuální stylizaci vozu.


  • Boční ozdobné lišty zabraňující promáčknutí nebo poškrábání.
  • Koncovka výfuku s laserově vypáleným logem Suzuki.
  • Sada deflektorů oken
  • Sada ochraných lišt nárazníků
  • Chránič prahu dveří
  • Sportovní hlavice řadící páky


Příslušenství (pdf)

 

Variabilita prostoru Suzuki Swift


I když je koncepce modelu Suzuki Swift založena na vozech velikosti Supermini, šikovné využití vnitřního prostoru poskytuje výjimečnou kapacitu pro přepravu pěti pasažérů. Do vozu Suzuki Swift se vejde celá rodina a ještě zůstane dostatek prostoru pro zavazadla. Třídveřová verze nabízí kapacitu sedadel pro 4 osoby, 5dveřová verze nabízí kapacitu sedadel až pro 5 osob.


Design zadních sedadel s rozdělením 40/60 s funkcí sklápění u inovovaných modelů nabízí skvělou flexibilitu pro zavazadlový prostor. Chcete-li převážet velké předměty, stačí vyklopit zadní sedadlo během několika sekund. Dalším přínosem je prostorově ekonomické rozložení, které umožňuje použití nízkého plochého dna zavazadlového prostoru.